New Beginning

Technika

Olejomalba na plátně

Rozměr

80×60 cm

Rok

2021

Cena

13.000,- Kč (doprava zdarma)

Pokud máte zájem o tento obraz, napište mi prosím dotaz

O díle

Šel jsem stezkou plnou temnoty a bolesti, kvůli které jsem nemohl nic dělat, natož abych něco vytvořil. Procházel jsem fantazií své mysli, oslepen svým egem společně s hluboce zraněným emocionálním tělem.

Jsem ve vztahu, který mi ukazuje má zranění. Ukázalo mi to bolest z minulosti, kterou mi to promítalo na své polovičce. Moje ego se mě pokoušelo přesvědčit, že je to ona, kdo mi ubližuje, ale ve skutečnosti to s ní nemělo nic společného. Stále dokola jsem prožíval své dávno zapomenuté emoce.

Když už to začalo zacházet příliš daleko, rozhodl jsem se s tím udělat něco trochu jiného. Rozhodl jsem se ponořit se hluboko do té rány. Rozhodl jsem se tam být se svými emocemi. Přestože jsem v tu chvíli nepocítil velký posun, teď se mi zdá, že se něco od té doby změnilo. Cítím se mnohem méně reaktivní na věci, které by to ve mně předtím spustily.

Nyní se mi zdá, že bolestivé emoce, jako třeba tato, nejsou součástí ega. Je to, jako by emoce byla vyvolána myšlenkou nebo situací podobnou té, která nebyla dosud vyřešena, a pak o tom ego vytvoří příběh, kterému věříte, pokud si toho nejste opravdu vědomi. Když jsem byl se svými emocemi, soustředil jsem se jen na ně a ne na myšlenky okolo. A teď, když vidím spouštěcí myšlenku, emocionální zpětná vazba už pro mě není ochromující.

Nastal čas jít dál. Nastal čas se začít soustředit na to, čeho chci v životě dosáhnout. To také zahrnuje spojení sil s mojí boží ženou, protože máme stejné poslání, kterým je sdílet náš příběh a inspirovat ostatní.