Endearment 7

Reprodukce

Technika

Obraz je vytištěn na matný fotopapír HP o gramáži 270 g/m2 na špičkovém 12-ti inkoustovém plotru Hewlett-Packard. Bez rámu.

Rozměr

70×50 cm

Počet dostupných kusů

Připravujeme

Cena

1000,-

Pokud máte zájem o tuto reprodukci, napište mi prosím dotaz.

Endearment
Endearment 2
Endearment 3
Endearment 4
Endearment 5
Endearment 6
Endearment 7
Endearment 8
Endearment 9

O díle

V poslední době si začínám všímat jisté lásky, která se ve mně probouzí. Začalo to jedním z mých nedávných děl s názvem Love Not Fear, které bylo takovou reakcí na to, co se nyní ve světě děje. Toto dílo je takové volné pokračování na téma lásky. Avšak není to jen zamilovanost do nějakého člověka, jak by si mohla většina lidí myslet. Je to láska k celému Vesmíru, k naší Planetě, ke všem živým bytostem, lidem a věcem, ale především také k sobě samému. Je to o pochopení a přijetí sebe samého takového, jaký jsem. Teprve tehdy, když jsem schopný toto udělat pro sebe, můžu pochopit a přijmout i ostatní. Čím víc miluji sebe a všechny své části, tím víc miluji všechny ostatní. A čím víc miluji ostatní, tím víc miluji sám sebe.

Všechno, co dáváme, se nám vrací a asi i proto se mi zdá, že poslední dobou potkávám pouze samé úžasné lidi. Potkávám lidi, ve kterých vidím sám sebe a potkávám lidi, se kterými už se tolik nebojím být sám sebou. Všechno to jde ruku v ruce.

Chtěl jsem tuto lásku poslat i ostatním skrze mé nejoblíbenější médium, a tak jsem vytvořil sérii silných obrazů na toto téma, které mají v sobě spoustu energie lásky, ať už k sobě samému nebo k ostatním. Zvolil jsem převážně zelenou barvu jako symbol srdeční čakry a květ růže jako symbol lásky. Obraz však může symbolizovat cokoliv od rozkvětu a růstu až po výbuch positivní energie a záleží na každém člověku, co v tom vidí nebo cítí.